Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

70 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Ledečko 63, Ledečko

1 890 000 Kč

1 790 000 Kč

24 189 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 513 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Hýskov, okres Beroun

2 280 000 Kč

2 000 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²

V Šárkách ev. č. 5, Dolany nad Vltavou - Debrno

2 400 000 Kč

96 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Nemyslovice 1, Nemyslovice

2 490 000 Kč

1 900 000 Kč

42 222 Kč/m2

Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²

Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²

Potočiny, Poříčí nad Sázavou

2 949 000 Kč

2 849 000 Kč

32 747 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 979 m²Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²

Prodej stavebního pozemku 979 m²

Petroupim, okres Benešov

2 839 100 Kč

2 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 781 m²Prodej stavebního pozemku 781 m²
Prodej stavebního pozemku 781 m²
Prodej stavebního pozemku 781 m²

Prodej stavebního pozemku 781 m²

Petroupim, okres Benešov

2 264 900 Kč

2 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2649 m²Prodej stavebního pozemku 2649 m²
Prodej stavebního pozemku 2649 m²
Prodej stavebního pozemku 2649 m²

Prodej stavebního pozemku 2649 m²

Zavidov, okres Rakovník

2 599 000 Kč

981 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej stavebního pozemku 388 m²Prodej stavebního pozemku 388 m²
Prodej stavebního pozemku 388 m²
Prodej stavebního pozemku 388 m²

Prodej stavebního pozemku 388 m²

Pilátka, Benešov

2 690 000 Kč

1 490 000 Kč

3 840 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 1061 m²Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Žáky, okres Kutná Hora

2 999 000 Kč

2 827 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 513 nemovitostí