Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

70 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 891 m²Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²

Prodej stavebního pozemku 891 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 559 250 Kč

1 750 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 513 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 575 000 Kč

1 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 872 m²Prodej stavebního pozemku 872 m²
Prodej stavebního pozemku 872 m²
Prodej stavebního pozemku 872 m²

Prodej stavebního pozemku 872 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 626 000 Kč

1 865 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1015 m²Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Medonosy, okres Mělník

2 100 000 Kč

2 069 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1013 m²Prodej stavebního pozemku 1013 m²
Prodej stavebního pozemku 1013 m²
Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Medonosy, okres Mělník

2 100 000 Kč

2 073 Kč/m2

Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²

Mrač, okres Benešov

2 499 000 Kč

2 090 000 Kč

27 867 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Radíč, okres Příbram

2 300 000 Kč

2 530 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²

Křečovice, okres Benešov

2 920 000 Kč

2 820 000 Kč

35 250 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Potočiny ev. č. 409, Poříčí nad Sázavou

2 490 000 Kč

1 790 000 Kč

43 659 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej stavebního pozemku 970 m²Prodej stavebního pozemku 970 m²
Prodej stavebního pozemku 970 m²
Prodej stavebního pozemku 970 m²

Prodej stavebního pozemku 970 m²

Břežany I, okres Kolín

2 740 000 Kč

2 825 Kč/m2

1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 513 nemovitostí