Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

154 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1094 m²Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Kostelecká, Tišice

4 520 000 Kč

4 132 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 948 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Hvožďany, okres Příbram

3 900 000 Kč

3 490 000 Kč

34 900 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej stavebního pozemku 1222 m²Prodej stavebního pozemku 1222 m²
Prodej stavebního pozemku 1222 m²
Prodej stavebního pozemku 1222 m²

Prodej stavebního pozemku 1222 m²

Netvořice, okres Benešov

3 650 000 Kč

3 200 000 Kč

2 619 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 2989 m²Prodej stavebního pozemku 2989 m²
Prodej stavebního pozemku 2989 m²
Prodej stavebního pozemku 2989 m²

Prodej stavebního pozemku 2989 m²

Rohatsko, okres Mladá Boleslav

6 300 000 Kč

4 950 000 Kč

1 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Blanická 81, Postupice

3 847 900 Kč

120 247 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Blanická 81, Postupice

4 639 050 Kč

84 346 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Milín, okres Příbram

5 490 000 Kč

4 400 000 Kč

57 143 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 2000 m²Prodej stavebního pozemku 2000 m²
Prodej stavebního pozemku 2000 m²
Prodej stavebního pozemku 2000 m²

Prodej stavebního pozemku 2000 m²

Hřiměždice, Příbram

4 990 000 Kč

4 000 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²
Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²
Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²

Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

1...345...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 948 nemovitostí