Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

861 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1212 m²Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Kostelec u Křížků, okres Praha-východ

9 945 000 Kč

7 990 000 Kč

6 592 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 391 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 219 m², pozemek 665 m²Prodej domu 219 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 665 m²

Jesenice, okres Rakovník

2 400 000 Kč

10 959 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

28. října 1231, Kladno - Švermov

10 800 000 Kč

9 300 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Polerady, okres Praha-východ

9 540 000 Kč

112 235 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 760 m²Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²
Prodej stavebního pozemku 760 m²

Prodej stavebního pozemku 760 m²

Vojtěšská, Neratovice

4 790 000 Kč

6 303 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Jana Palacha 1023, Mladá Boleslav II

5 090 000 Kč

83 443 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²

Řehenice - Babice, okres Benešov

4 999 000 Kč

48 067 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1517 m²Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Běštín, okres Beroun

3 798 000 Kč

2 504 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1859 m²Prodej stavebního pozemku 1859 m²
Prodej stavebního pozemku 1859 m²
Prodej stavebního pozemku 1859 m²

Prodej stavebního pozemku 1859 m²

Běštín, okres Beroun

3 998 000 Kč

2 151 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1553 m²Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Běštín, okres Beroun

3 988 000 Kč

2 568 Kč/m2

1...202122...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 391 nemovitostí