Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

862 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 100 m²Prodej bytu 2+1 100 m²
Prodej bytu 2+1 100 m²
Prodej bytu 2+1 100 m²

Prodej bytu 2+1 100 m²

Nučice, okres Praha-východ

10 200 000 Kč

102 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 385 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Nučice, okres Praha-východ

4 500 000 Kč

104 651 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Košťálkova, Beroun-Město

5 940 000 Kč

112 075 Kč/m2

Prodej domu 224.2 m²Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²

Prodej domu 224.2 m²

V Pískovně 314, Štěchovice

16 990 000 Kč

75 781 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Předboř 29, Strančice

12 950 000 Kč

68 519 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Nučice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 65 m²Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²

Prodej bytu 2+kk 65 m²

Nučice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Nučice, okres Praha-východ

8 300 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Nučice, okres Praha-východ

5 200 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 969 m²Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²

Prodej stavebního pozemku 969 m²

Strojetice, okres Benešov

3 391 500 Kč

2 907 000 Kč

3 000 Kč/m2

1...424344...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 385 nemovitostí