Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

862 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²

Na Rafandě, Tuklaty

21 950 000 Kč

19 950 000 Kč

36 273 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 386 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

U Engerthu, Kladno

7 600 000 Kč

138 182 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8543 m²Prodej stavebního pozemku 8543 m²
Prodej stavebního pozemku 8543 m²
Prodej stavebního pozemku 8543 m²

Prodej stavebního pozemku 8543 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

20 500 000 Kč

19 900 000 Kč

2 329 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 26781 m²Prodej stavebního pozemku 26781 m²
Prodej stavebního pozemku 26781 m²
Prodej stavebního pozemku 26781 m²

Prodej stavebního pozemku 26781 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

33 476 250 Kč

29 370 250 Kč

1 097 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6994 m²Prodej stavebního pozemku 6994 m²
Prodej stavebního pozemku 6994 m²
Prodej stavebního pozemku 6994 m²

Prodej stavebního pozemku 6994 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

20 755 000 Kč

18 990 000 Kč

2 715 Kč/m2

Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²
Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²
Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²

Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²

Polní, Nový Vestec

9 900 000 Kč

7 199 000 Kč

86 735 Kč/m2

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

1 870 000 Kč

27 910 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Řiha
Realitní kancelář: OAK Group
Realitní makléř: Miroslav Řiha

Miroslav Řiha

4.4

Realitní kancelář: OAK Group
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Studený 57, Studený

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²

Partyzánská 156, Velký Borek

9 000 000 Kč

42 056 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²

Čím, okres Příbram

2 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
1...444546...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 386 nemovitostí