Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

858 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²

Kosmonosy, okres Mladá Boleslav

3 390 000 Kč

96 857 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 365 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²

Smetanova 505, Městec Králové

4 250 000 Kč

40 476 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Spojovací 1314, Milovice - Mladá

4 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Uhelná 1079, Kladno - Švermov

4 590 000 Kč

70 615 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Mládežnická 959, Sadská

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Kozmice 22, Kozmice

6 490 000 Kč

24 583 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Nad Rybníkem, Kralupy nad Vltavou - Zeměchy

9 500 000 Kč

8 490 000 Kč

99 882 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²

Štěchovice ev. č. 7, Štěchovice

730 000 Kč

12 167 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²

Krňany, okres Benešov

150 000 Kč

7 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
1...464748...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 365 nemovitostí