Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

858 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²

Benešov, okres Benešov

11 990 000 Kč

79 404 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 364 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²

Pod Oborou, Turkovice, Ondřejov

13 490 000 Kč

89 933 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²

Lstiboř 112, Klučov

10 890 000 Kč

80 667 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²

Luční 612, Týnec nad Sázavou

13 474 790 Kč

91 665 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej bytu 3+kk 106 m²Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²

Prodej bytu 3+kk 106 m²

Tyršova 239, Nymburk

11 103 075 Kč

104 746 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Krátká, Milovice

3 700 000 Kč

67 273 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Husova 625/8, Čáslav-Nové Město

4 290 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej stavebního pozemku 8716 m²Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Kly, okres Mělník

16 500 000 Kč

1 893 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Pod Saharou, Libčice nad Vltavou

5 900 000 Kč

95 161 Kč/m2

1...484950...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 364 nemovitostí