Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

844 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

U lesa 487, Jesenice - Horní Jirčany

20 990 000 Kč

17 000 000 Kč

58 020 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 375 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Klučenice 35, Klučenice

7 200 000 Kč

37 895 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: Hrubeš & Partners

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Dědkův mlýn, Unhošť

7 290 000 Kč

6 950 000 Kč

96 528 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 972 m²Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²

Prodej stavebního pozemku 972 m²

Sány, okres Nymburk

3 402 000 Kč

3 500 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²

Jizbice, okres Nymburk

7 899 000 Kč

52 660 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Kojetická, Neratovice

5 496 000 Kč

99 927 Kč/m2

Populární

Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²

Na Hrádku, Neratovice - Byškovice

10 242 000 Kč

44 530 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 939 m²Prodej stavebního pozemku 939 m²
Prodej stavebního pozemku 939 m²
Prodej stavebního pozemku 939 m²

Prodej stavebního pozemku 939 m²

Kouřim, okres Kolín

3 620 000 Kč

3 520 000 Kč

3 749 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Populární

Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 580 m²

Příbram, okres Příbram

2 750 000 Kč

63 953 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Jiráskova, Sázava

3 850 000 Kč

67 544 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
1...456...85

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 375 nemovitostí