Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

862 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 76 m²Prodej domu 76 m²
Prodej domu 76 m²
Prodej domu 76 m²

Prodej domu 76 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

127 368 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 386 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Kyjevská, Kladno

3 498 000 Kč

120 621 Kč/m2

Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²

Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²

Kanina, okres Mělník

10 499 999 Kč

27 202 Kč/m2

Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²

Kostelec nad Labem, okres Mělník

8 900 000 Kč

19 604 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 425 m²

Mělnická 140, Řepín

6 500 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Mělnická 140, Řepín

6 500 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej stavebního pozemku 1099 m²Prodej stavebního pozemku 1099 m²
Prodej stavebního pozemku 1099 m²
Prodej stavebního pozemku 1099 m²

Prodej stavebního pozemku 1099 m²

Ohrobec, Ohrobec

10 220 700 Kč

9 300 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 142 m²

Spořilov-Slepá, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

5 890 000 Kč

98 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej bytu 2+kk 70 m²Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²

Prodej bytu 2+kk 70 m²

Mělník, okres Mělník

6 351 000 Kč

90 729 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
1...545556...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 386 nemovitostí