Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

859 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1600 m²Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Na Stachově 239, Tatce

7 500 000 Kč

4 688 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 382 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Na Stachově, Tatce

3 960 000 Kč

4 950 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 151 m²Prodej domu 200 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 151 m²

Čelakovské-Rajské, Rožmitál pod Třemšínem

11 950 000 Kč

59 750 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 629 m²Prodej stavebního pozemku 629 m²
Prodej stavebního pozemku 629 m²
Prodej stavebního pozemku 629 m²

Prodej stavebního pozemku 629 m²

Na Vyhlídce, Králův Dvůr

5 654 710 Kč

8 990 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality Skleničková
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality Skleničková
Prodej stavebního pozemku 1145 m²Prodej stavebního pozemku 1145 m²
Prodej stavebního pozemku 1145 m²
Prodej stavebního pozemku 1145 m²

Prodej stavebního pozemku 1145 m²

Mnichovická 56, Struhařov

7 490 000 Kč

6 541 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 849 m²Prodej stavebního pozemku 849 m²
Prodej stavebního pozemku 849 m²
Prodej stavebního pozemku 849 m²

Prodej stavebního pozemku 849 m²

Čistá, okres Mladá Boleslav

3 650 700 Kč

4 300 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Vladislavova 1130, Chýně

20 990 000 Kč

72 379 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Okružní, Minice, Kralupy nad Vltavou

16 490 000 Kč

15 990 000 Kč

109 521 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Čakovická 635, Přezletice

65 000 000 Kč

160 494 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²

Petra Fastra 1107/8, Říčany

18 900 000 Kč

121 154 Kč/m2

1...747576...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 382 nemovitostí