Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

843 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 197 m², pozemek 573 m²Prodej domu 197 m², pozemek 573 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 573 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 573 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 573 m²

Zápská, Lázně Toušeň

19 990 000 Kč

19 290 000 Kč

97 919 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Dubský a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Life
Realitní makléř: Martin Dubský a tým

Martin Dubský a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Life

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 376 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 981 m²Prodej stavebního pozemku 981 m²
Prodej stavebního pozemku 981 m²
Prodej stavebního pozemku 981 m²

Prodej stavebního pozemku 981 m²

Jesenice, okres Praha-západ

12 799 000 Kč

13 047 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

V Zahradách 183, Průhonice

22 900 000 Kč

124 457 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 15151 m²Prodej stavebního pozemku 15151 m²
Prodej stavebního pozemku 15151 m²
Prodej stavebního pozemku 15151 m²

Prodej stavebního pozemku 15151 m²

Petrov, okres Praha-západ

43 180 350 Kč

2 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 896 m²Prodej stavebního pozemku 896 m²
Prodej stavebního pozemku 896 m²
Prodej stavebního pozemku 896 m²

Prodej stavebního pozemku 896 m²

Čestlice, Praha-východ

13 900 000 Kč

15 513 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²

Vrdy, okres Kutná Hora

7 495 000 Kč

6 995 000 Kč

43 719 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 150 m²

Na Obloucích, Kladno

8 190 000 Kč

83 571 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²

Hlavní, Pyšely

9 000 000 Kč

8 399 000 Kč

48 831 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

5 200 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Radíč, okres Příbram

2 300 000 Kč

2 530 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
1...787980...85

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 376 nemovitostí