Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

844 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3235 m²Prodej stavebního pozemku 3235 m²
Prodej stavebního pozemku 3235 m²
Prodej stavebního pozemku 3235 m²

Prodej stavebního pozemku 3235 m²

Netvořice, okres Benešov

12 272 000 Kč

10 750 000 Kč

3 323 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 375 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 804 m²Prodej stavebního pozemku 804 m²
Prodej stavebního pozemku 804 m²
Prodej stavebního pozemku 804 m²

Prodej stavebního pozemku 804 m²

Řehenice, okres Benešov

4 927 480 Kč

6 129 Kč/m2

Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²

Prodej domu 259 m², pozemek 2016 m²

Všechromy 12, Strančice

16 500 000 Kč

63 707 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 1640 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1640 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1640 m²

Slapy 40, Slapy

12 500 000 Kč

8 900 000 Kč

88 119 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 297 m², pozemek 901 m²

Na Čeperce, Unhošť

15 600 000 Kč

52 525 Kč/m2

Prodej domu 97 m², pozemek 799 m²Prodej domu 97 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 799 m²

Sklenka 1, Strančice

11 898 000 Kč

122 660 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2881 m²Prodej stavebního pozemku 2881 m²
Prodej stavebního pozemku 2881 m²
Prodej stavebního pozemku 2881 m²

Prodej stavebního pozemku 2881 m²

Nová Ves, okres Praha-východ

14 365 000 Kč

4 986 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 770 m², pozemek 1076 m²

Ovčáry, okres Mělník

17 000 000 Kč

14 997 000 Kč

19 477 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2475 m²Prodej stavebního pozemku 2475 m²
Prodej stavebního pozemku 2475 m²
Prodej stavebního pozemku 2475 m²

Prodej stavebního pozemku 2475 m²

Týnec nad Sázavou, okres Benešov

6 000 000 Kč

2 424 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 984 m²Prodej stavebního pozemku 984 m²
Prodej stavebního pozemku 984 m²
Prodej stavebního pozemku 984 m²

Prodej stavebního pozemku 984 m²

Horky nad Jizerou

4 350 000 Kč

4 421 Kč/m2

1...818283...85

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 375 nemovitostí