Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

225 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Picassova 549, Ústí nad Labem - Mojžíř

2 980 000 Kč

48 065 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 013 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²

Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²

U Zámku 126, Třebívlice

1 990 000 Kč

94 762 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 551 m²Prodej stavebního pozemku 551 m²
Prodej stavebního pozemku 551 m²
Prodej stavebního pozemku 551 m²

Prodej stavebního pozemku 551 m²

Myslivečkova 17, Ústí nad Labem

1 090 000 Kč

1 978 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 824 m²Prodej stavebního pozemku 824 m²
Prodej stavebního pozemku 824 m²
Prodej stavebního pozemku 824 m²

Prodej stavebního pozemku 824 m²

Krásný Dvůr, Krásný Dvůr

1 600 000 Kč

1 942 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1299 m²Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Trmice - Koštov, okres Ústí nad Labem

2 725 000 Kč

2 098 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1364 m²Prodej stavebního pozemku 1364 m²
Prodej stavebního pozemku 1364 m²
Prodej stavebního pozemku 1364 m²

Prodej stavebního pozemku 1364 m²

Trmice - Koštov, okres Ústí nad Labem

2 725 000 Kč

1 998 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Jungmannova, Duchcov

2 100 000 Kč

41 176 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 729 m²Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²

Prodej stavebního pozemku 729 m²

Perštejn, okres Chomutov

1 970 000 Kč

2 702 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Teplická, Děčín

2 980 000 Kč

49 667 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
1...171819...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 013 nemovitostí