Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

225 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1223 m²Prodej stavebního pozemku 1223 m²
Prodej stavebního pozemku 1223 m²
Prodej stavebního pozemku 1223 m²

Prodej stavebního pozemku 1223 m²

Tyršova, Dubí

3 000 000 Kč

2 453 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 013 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1057 m²Prodej stavebního pozemku 1057 m²
Prodej stavebního pozemku 1057 m²
Prodej stavebního pozemku 1057 m²

Prodej stavebního pozemku 1057 m²

Děčín, okres Děčín

990 000 Kč

937 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Slovenského národního povstání, Most, Most

2 690 000 Kč

50 755 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Hamerská, Litvínov

749 900 Kč

735 000 Kč

9 304 Kč/m2

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Šmilovského, Rumburk 1, Rumburk

2 349 000 Kč

19 907 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Martiněves, okres Litoměřice

1 700 000 Kč

3 400 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Českolipská, Verneřice

2 990 000 Kč

19 933 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Pod hvězdárnou 226/4, Teplice - Prosetice

1 590 000 Kč

33 722 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

U Červeného kostela 1850/8, Teplice - Trnovany

1 695 000 Kč

1 645 000 Kč

39 167 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²
Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²
Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²

Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²

Dolní Zálezly, Dolní Zálezly

2 730 000 Kč

5 190 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
1...181920...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 013 nemovitostí