Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

351 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Kryry, okres Louny

4 490 000 Kč

27 378 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 511 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Chomutovská 1248, Kadaň

1 950 000 Kč

38 235 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²

Bezručova 240, Česká Kamenice

2 970 000 Kč

24 750 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Lukov, Úštěk

4 450 000 Kč

29 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 20.3 m²Prodej bytu 1+kk 20.3 m²
Prodej bytu 1+kk 20.3 m²
Prodej bytu 1+kk 20.3 m²

Prodej bytu 1+kk 20.3 m²

Tolstého 1218/42, Ústí nad Labem - Střekov

2 190 000 Kč

107 882 Kč/m2

Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²

Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²

Budyně nad Ohří, okres Litoměřice

1 690 000 Kč

26 406 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

K. H. Borovského 136/15, Most

2 099 900 Kč

38 180 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²

Třebutičky 10, Polepy

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Patočkova, Chomutov

3 350 000 Kč

51 538 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Jožky Jabůrkové, Most

4 650 000 Kč

42 661 Kč/m2

1...202122...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 511 nemovitostí