Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

352 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²

Smolnice 66, Smolnice

2 600 000 Kč

2 400 000 Kč

48 980 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Zíková
Realitní kancelář: ALZI Reality
Realitní makléř: Alena Zíková

Alena Zíková

Realitní kancelář: ALZI Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 511 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 199 000 Kč

48 264 Kč/m2

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Hraniční, Děčín

870 000 Kč

51 176 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²

Chřibská, okres Děčín

2 399 000 Kč

39 983 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Jeníkov 1, Jeníkov

2 990 000 Kč

23 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Litoměřická 251, Velké Březno

2 500 000 Kč

41 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Horská cesta, Duchcov

1 990 000 Kč

38 269 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Karla Čapka, Krupka

690 000 Kč

19 167 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Nerudova, Děčín

3 900 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Koldům, Litvínov

1 100 000 Kč

40 741 Kč/m2

1...232425...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 511 nemovitostí