Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

344 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1185 m²Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Bechlín, okres Litoměřice

2 999 000 Kč

2 799 000 Kč

2 362 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 493 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 66.3 m²Prodej bytu 3+1 66.3 m²
Prodej bytu 3+1 66.3 m²
Prodej bytu 3+1 66.3 m²

Prodej bytu 3+1 66.3 m²

Trnovanská 1275/13, Teplice - Trnovany

3 390 000 Kč

51 131 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1489 m²Prodej stavebního pozemku 1489 m²
Prodej stavebního pozemku 1489 m²
Prodej stavebního pozemku 1489 m²

Prodej stavebního pozemku 1489 m²

Světec, okres Teplice

2 382 400 Kč

1 600 Kč/m2

Prodej chalupy 254 m²Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²

Prodej chalupy 254 m²

Hoštka, Litoměřice

2 999 000 Kč

2 599 000 Kč

10 232 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej stavebního pozemku 831 m²Prodej stavebního pozemku 831 m²
Prodej stavebního pozemku 831 m²
Prodej stavebního pozemku 831 m²

Prodej stavebního pozemku 831 m²

Jiříkov

849 000 Kč

690 000 Kč

830 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1842 m²Prodej stavebního pozemku 1842 m²
Prodej stavebního pozemku 1842 m²
Prodej stavebního pozemku 1842 m²

Prodej stavebního pozemku 1842 m²

Želenice, okres Most

4 999 000 Kč

2 714 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Levín, Levín

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

16 571 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Jizerská, Ústí nad Labem

2 800 000 Kč

42 424 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej stavebního pozemku 1414 m²Prodej stavebního pozemku 1414 m²
Prodej stavebního pozemku 1414 m²
Prodej stavebního pozemku 1414 m²

Prodej stavebního pozemku 1414 m²

Fibichova, Jiříkov

970 000 Kč

686 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1218 m²Prodej stavebního pozemku 1218 m²
Prodej stavebního pozemku 1218 m²
Prodej stavebního pozemku 1218 m²

Prodej stavebního pozemku 1218 m²

Petrovice, okres Ústí nad Labem

990 000 Kč

813 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...32333435

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 493 nemovitostí