Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

352 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Masarykova 330, Bohušovice nad Ohří

2 963 000 Kč

53 873 Kč/m2

Realitní makléř: David Skácel
Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Realitní makléř: David Skácel

David Skácel

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 504 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zrenjaninská 302/23, Teplice - Řetenice

2 799 000 Kč

53 827 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jindřicha Plachty, Ústí nad Labem

1 790 000 Kč

27 121 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Sídliště pionýrů, Úštěk

1 290 000 Kč

32 250 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²

Údlice, okres Chomutov

999 000 Kč

62 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Nedbalova, Bukov, Ústí nad Labem

4 400 000 Kč

64 706 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Poláčkova 3243/16, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 490 000 Kč

59 286 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Mlýnská 361, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 190 000 Kč

54 091 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Kmochova 3171/34, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 690 000 Kč

79 118 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Jana Kříže 933/25, Most

2 340 000 Kč

57 073 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
1...345...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 504 nemovitostí