Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

352 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 20 m²Prodej bytu 1+kk 20 m²
Prodej bytu 1+kk 20 m²
Prodej bytu 1+kk 20 m²

Prodej bytu 1+kk 20 m²

Stará 2471/45, Ústí nad Labem-centrum

1 890 000 Kč

94 500 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 504 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Kosmonautů, Ústí nad Labem

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

U Tvrze, Děčín

2 950 000 Kč

59 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 3+1 99 m²Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²

Prodej bytu 3+1 99 m²

Stradovská, Chlumec, Chlumec

4 725 000 Kč

47 727 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Přítkovská, Trnovany, Teplice

3 970 000 Kč

48 415 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Mikulášovická 563, Velký Šenov

1 690 000 Kč

27 258 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Lipová, Most

3 239 000 Kč

46 271 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Trnovanská 1296/40, Teplice - Trnovany

3 629 000 Kč

51 113 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Železná 168, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 950 000 Kč

1 590 000 Kč

40 769 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²

Vidovle 34, Bitozeves

4 999 000 Kč

4 499 000 Kč

30 399 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
1...567...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 504 nemovitostí