Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

130 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 104 m²Prodej bytu 4+1 104 m²
Prodej bytu 4+1 104 m²
Prodej bytu 4+1 104 m²

Prodej bytu 4+1 104 m²

J. Á. Komenského 1724/37, Teplice - Trnovany

4 390 000 Kč

42 212 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 501 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Pasteurova 1751/18, Ústí nad Labem-centrum

4 590 000 Kč

75 246 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 199 000 Kč

48 264 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Nerudova, Děčín

3 900 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

28, Vrbno nad Lesy

4 450 000 Kč

31 786 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Malátova 2412/19, Ústí nad Labem-centrum

3 999 000 Kč

3 649 000 Kč

56 138 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²

Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²

Koštice, okres Louny

4 490 000 Kč

9 978 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²

Štrbice 2, Světec

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu, pozemek 166 m²Prodej domu, pozemek 166 m²
Prodej domu, pozemek 166 m²
Prodej domu, pozemek 166 m²

Prodej domu, pozemek 166 m²

Strkovice, Postoloprty

4 190 000 Kč

1...91011...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 501 nemovitostí