Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

130 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²

Mlýnce 20, Vroutek

3 400 000 Kč

22 078 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 501 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Severní 1478/1, Děčín VI-Letná

3 100 000 Kč

62 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Podmokelská 753/29, Děčín IV-Podmokly

3 400 000 Kč

64 151 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová, Most

3 290 000 Kč

44 459 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

kpt. Jaroše 1056, Kadaň

3 500 000 Kč

59 322 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

V Domkách 1381/5, Duchcov

3 390 000 Kč

49 130 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Dukelská 892, Podbořany

3 280 000 Kč

48 235 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Hornická, Roudnice nad Labem

3 950 000 Kč

74 528 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 114 m²Prodej bytu 4+1 114 m²
Prodej bytu 4+1 114 m²
Prodej bytu 4+1 114 m²

Prodej bytu 4+1 114 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 800 000 Kč

42 105 Kč/m2

1...456...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 501 nemovitostí