Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 288 m², pozemek 843 m²

Bečov, okres Most

9 990 000 Kč

34 688 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 5240 m²Prodej stavebního pozemku 5240 m²
Prodej stavebního pozemku 5240 m²
Prodej stavebního pozemku 5240 m²

Prodej stavebního pozemku 5240 m²

Hospodářská 75, Ústí nad Labem

7 690 000 Kč

1 468 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 650 m²

Dukelská 238, Litvínov - Chudeřín

10 990 000 Kč

9 999 000 Kč

39 996 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²

Žilinská, Varnsdorf

8 790 000 Kč

7 790 000 Kč

41 000 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej bytu 4+1 113 m²Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²

Prodej bytu 4+1 113 m²

Palackého 266, Terezín

5 690 000 Kč

5 490 000 Kč

48 584 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 2537 m²

Labská Stráň 7, Labská Stráň

7 990 000 Kč

6 490 000 Kč

18 543 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Hostomice, okres Teplice

6 900 000 Kč

6 190 000 Kč

23 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Na Hampuši, Střelná, Košťany

8 395 000 Kč

8 000 000 Kč

47 059 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Hostomice

6 999 000 Kč

6 190 000 Kč

23 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Teplická, Duchcov

9 900 000 Kč

30 000 Kč/m2

123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 nemovitostí