Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

114 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²

nám. 5. května 123, Obrnice

5 999 999 Kč

30 769 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 1634 m²Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²

Prodej domu, pozemek 1634 m²

Křížatecká, Janov, Litvínov

8 490 000 Kč

Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²

Sedlec 11, Křešice

7 450 000 Kč

62 083 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²

Sedlec 11, Křešice

7 450 000 Kč

62 083 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3198 m²Prodej stavebního pozemku 3198 m²
Prodej stavebního pozemku 3198 m²
Prodej stavebního pozemku 3198 m²

Prodej stavebního pozemku 3198 m²

B. Němcové, Dubí

6 500 000 Kč

2 033 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Nezvalova 1821/21, Litoměřice - Předměstí

6 397 000 Kč

92 710 Kč/m2

Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²

Plzeňská 1972, Varnsdorf

5 290 000 Kč

24 491 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5948 m²Prodej stavebního pozemku 5948 m²
Prodej stavebního pozemku 5948 m²
Prodej stavebního pozemku 5948 m²

Prodej stavebního pozemku 5948 m²

Bystřany, okres Teplice

5 590 000 Kč

940 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²

Palackého 432, Postoloprty

6 950 000 Kč

48 944 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Loučná 190, Loučná pod Klínovcem

8 990 000 Kč

136 212 Kč/m2

1234...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 411 nemovitostí