Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

531 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

V Sadech 3327, Most

15 990 000 Kč

29 232 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 215 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Dukelských hrdinů 281, Krupka - Maršov

850 000 Kč

21 795 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Podmokelská 753/29, Děčín IV-Podmokly

3 400 000 Kč

64 151 Kč/m2

Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 1818 m²

Dalimilova 2735, Louny

15 750 000 Kč

72 581 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

K. H. Máchy 372, Most

2 799 900 Kč

32 557 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3198 m²Prodej stavebního pozemku 3198 m²
Prodej stavebního pozemku 3198 m²
Prodej stavebního pozemku 3198 m²

Prodej stavebního pozemku 3198 m²

B. Němcové, Dubí

6 500 000 Kč

2 033 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 842 m²Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²

Prodej stavebního pozemku 842 m²

Holedeč, okres Louny

2 200 000 Kč

2 613 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová, Most

3 290 000 Kč

44 459 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Nezvalova 1821/21, Litoměřice - Předměstí

6 397 000 Kč

92 710 Kč/m2

1...151617...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 215 nemovitostí