Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

530 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

V Domkách 1381/5, Duchcov

3 390 000 Kč

3 099 000 Kč

44 913 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 205 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²

Plzeňská 1972, Varnsdorf

5 290 000 Kč

24 491 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Dukelská 892, Podbořany

3 280 000 Kč

48 235 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5948 m²Prodej stavebního pozemku 5948 m²
Prodej stavebního pozemku 5948 m²
Prodej stavebního pozemku 5948 m²

Prodej stavebního pozemku 5948 m²

Bystřany, okres Teplice

5 590 000 Kč

940 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Hornická, Roudnice nad Labem

3 950 000 Kč

74 528 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

14. října 1046/1, Teplice - Trnovany

2 900 000 Kč

38 158 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 690 000 Kč

1 600 000 Kč

37 296 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 790 000 Kč

1 700 000 Kč

39 627 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 326 m²Prodej domu 234 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 326 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 326 m²

Děčín XIV-Dolní Žleb 26, Děčín

Neveřejná cena

Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²

Palackého 432, Postoloprty

6 950 000 Kč

48 944 Kč/m2

1...161718...53

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 205 nemovitostí