Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

530 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 63.5 m²Prodej bytu 3+1 63.5 m²
Prodej bytu 3+1 63.5 m²
Prodej bytu 3+1 63.5 m²

Prodej bytu 3+1 63.5 m²

U Tvrze 1443/21, Děčín VI-Letná

3 590 000 Kč

56 535 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 206 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²
Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²
Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²

Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²

Panenský Týnec, okres Louny

15 521 875 Kč

156 787 Kč/m2

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Panenský Týnec, okres Louny

17 448 065 Kč

122 014 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Nad Parkem, Meziboří

2 899 900 Kč

37 178 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 424 m²Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej stavebního pozemku 424 m²

Prodej stavebního pozemku 424 m²

Petrohrad, okres Louny

1 500 000 Kč

3 538 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3658 m²Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Rybniště, okres Děčín

1 829 000 Kč

500 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 386 m²Prodej domu 120 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 386 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 386 m²

Vodní, Rumburk 1

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1728 m²Prodej stavebního pozemku 1728 m²
Prodej stavebního pozemku 1728 m²
Prodej stavebního pozemku 1728 m²

Prodej stavebního pozemku 1728 m²

Žalhostice, okres Litoměřice

6 299 000 Kč

3 645 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 8593 m²

Bezděkov 13, Žatec

7 950 000 Kč

52 303 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Vilsnická, Děčín

4 990 000 Kč

54 239 Kč/m2

1...192021...53

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 206 nemovitostí