Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

531 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Vilsnická, Děčín

4 990 000 Kč

54 239 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 210 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²

Československých letců 1660, Varnsdorf

5 750 000 Kč

10 531 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 204 m²

Kostelní, Jirkov

8 990 000 Kč

35 960 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 112 m²Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²

Prodej bytu 4+1 112 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 826 800 Kč

43 096 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 112 m²Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²

Prodej bytu 4+1 112 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 826 800 Kč

43 096 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 386 m²Prodej domu 90 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 386 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 386 m²

Jiráskova 296, Třebenice

Neveřejná cena

Prodej bytu 2+1 59.7 m²Prodej bytu 2+1 59.7 m²
Prodej bytu 2+1 59.7 m²
Prodej bytu 2+1 59.7 m²

Prodej bytu 2+1 59.7 m²

Kamenná, Chomutov

2 490 000 Kč

2 390 000 Kč

40 034 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Petra Jilemnického, Most

3 599 900 Kč

47 999 Kč/m2

Prodej chaty, pozemek 942 m²Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²

Prodej chaty, pozemek 942 m²

Suchdol, Křimov

2 800 000 Kč

2 600 000 Kč

Prodej bytu 5+1 114 m²Prodej bytu 5+1 114 m²
Prodej bytu 5+1 114 m²
Prodej bytu 5+1 114 m²

Prodej bytu 5+1 114 m²

Lidická, Osek

4 700 000 Kč

41 228 Kč/m2

1...202122...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 210 nemovitostí