Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

533 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2602 m²Prodej stavebního pozemku 2602 m²
Prodej stavebního pozemku 2602 m²
Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Světec, okres Teplice

4 163 200 Kč

1 600 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2602 m²
Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Prodej stavebního pozemku 2602 m²

Světec, okres Teplice

4 163 200 Kč

1 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Huntířov, okres Děčín

1 560 000 Kč

1 360 000 Kč

1 317 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Teplická, Teplické Předměstí, Bílina

2 100 000 Kč

1 950 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²

Vilsnická, Děčín

15 999 000 Kč

12 490 000 Kč

13 878 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Rynartice 88, Jetřichovice

4 750 000 Kč

32 534 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Souběžná, Teplice - Prosetice

3 295 000 Kč

58 839 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 23590 m²Prodej stavebního pozemku 23590 m²
Prodej stavebního pozemku 23590 m²
Prodej stavebního pozemku 23590 m²

Prodej stavebního pozemku 23590 m²

Nové Kopisty 1, Terezín

27 500 000 Kč

1 166 Kč/m2

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Peruc, Louny

5 990 000 Kč

48 306 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Malátova 2418/33, Ústí nad Labem-centrum

3 690 000 Kč

58 571 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...262728...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 209 nemovitostí