Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

531 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 207 m²

Kostelní, Jirkov

8 590 000 Kč

34 360 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 203 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Malátova 2412/19, Ústí nad Labem-centrum

3 999 000 Kč

3 649 000 Kč

56 138 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej vily 502 m²Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²

Prodej vily 502 m²

Bezděkov u Žatce

15 000 000 Kč

29 880 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²

Strachaly ev. č. 53, Snědovice

5 550 000 Kč

55 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²

Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²

Koštice, okres Louny

4 490 000 Kč

9 978 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Františka Malíka, Most

1 820 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²

Nová Chřibská 85, Rybniště

1 990 000 Kč

10 051 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Jaroslava Průchy, Most

2 640 000 Kč

2 560 000 Kč

48 302 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 399 m²

Štrbice 2, Světec

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
1...343536...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 203 nemovitostí