Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

529 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 2236 m²

Ležáky, Dubí

8 499 900 Kč

29 209 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 203 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej atypického bytu 296 m²Prodej atypického bytu 296 m²
Prodej atypického bytu 296 m²
Prodej atypického bytu 296 m²

Prodej atypického bytu 296 m²

S. K. Neumanna, Horní Litvínov, Litvínov

6 200 000 Kč

20 946 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1401 m²

Palackého, Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí

5 590 000 Kč

27 950 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 166 m²Prodej domu, pozemek 166 m²
Prodej domu, pozemek 166 m²
Prodej domu, pozemek 166 m²

Prodej domu, pozemek 166 m²

Strkovice, Postoloprty

4 190 000 Kč

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

V Sídlišti, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 590 000 Kč

36 977 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²

Prodej vily 296 m², pozemek 3134 m²

Vítězství 95, Děčín XXXIII-Nebočady

15 726 000 Kč

53 128 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²

Pod Hájem, Vroutek

5 290 000 Kč

44 083 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Gluckova 234, Litvínov - Janov

1 399 000 Kč

18 653 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej stavebního pozemku 905 m²Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²

Prodej stavebního pozemku 905 m²

Nezabylice, okres Chomutov

2 840 000 Kč

3 138 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Obchodní, Štětí

4 200 000 Kč

3 950 000 Kč

98 750 Kč/m2

1...353637...53

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 203 nemovitostí