Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

529 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 450 m², pozemek 120 m²Prodej domu 450 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 120 m²

Bohosudovská, Sobědruhy, Teplice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 197 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Jizerská 2917/27, Ústí nad Labem - Severní Terasa

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Vuong
Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Realitní makléř: Miroslav Vuong

Miroslav Vuong

4.1

Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Podbořanská 228, Vroutek

5 900 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 729 m²Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²
Prodej stavebního pozemku 729 m²

Prodej stavebního pozemku 729 m²

Perštejn, okres Chomutov

1 970 000 Kč

2 702 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²

Okounov 72, Okounov

6 490 000 Kč

5 500 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Josefa Suka, Most

4 120 000 Kč

50 244 Kč/m2

Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²

Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²

Na Skokanu, Peruc

11 000 000 Kč

37 415 Kč/m2

Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²

Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²

Na Skokanu, Peruc

11 000 000 Kč

32 738 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Březová 3230, Teplice - Nová Ves

5 100 000 Kč

4 700 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej bytu 2+1 81.1 m²Prodej bytu 2+1 81.1 m²
Prodej bytu 2+1 81.1 m²
Prodej bytu 2+1 81.1 m²

Prodej bytu 2+1 81.1 m²

Marie Pomocné 743/40, Litoměřice - Předměstí

5 390 000 Kč

66 461 Kč/m2

1...404142...53

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 197 nemovitostí