Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

529 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Teplická, Děčín

2 980 000 Kč

49 667 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 198 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Luční, Mariánské Radčice

16 900 000 Kč

42 250 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej stavebního pozemku 1223 m²Prodej stavebního pozemku 1223 m²
Prodej stavebního pozemku 1223 m²
Prodej stavebního pozemku 1223 m²

Prodej stavebního pozemku 1223 m²

Tyršova, Dubí

3 000 000 Kč

2 453 Kč/m2

Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²

Špindlerova třída, Roudnice nad Labem

14 000 000 Kč

24 823 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1057 m²Prodej stavebního pozemku 1057 m²
Prodej stavebního pozemku 1057 m²
Prodej stavebního pozemku 1057 m²

Prodej stavebního pozemku 1057 m²

Děčín, okres Děčín

990 000 Kč

937 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Slovenského národního povstání, Most, Most

2 690 000 Kč

50 755 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Hamerská, Litvínov

749 900 Kč

735 000 Kč

9 304 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4457 m²Prodej stavebního pozemku 4457 m²
Prodej stavebního pozemku 4457 m²
Prodej stavebního pozemku 4457 m²

Prodej stavebního pozemku 4457 m²

Podbořany, okres Louny

3 900 000 Kč

3 390 000 Kč

761 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej bytu 4+1 77.4 m²Prodej bytu 4+1 77.4 m²
Prodej bytu 4+1 77.4 m²
Prodej bytu 4+1 77.4 m²

Prodej bytu 4+1 77.4 m²

Maršovská 1519/14, Teplice - Trnovany

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

58 010 Kč/m2

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Šmilovského, Rumburk 1, Rumburk

2 349 000 Kč

19 907 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
1...414243...53

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 198 nemovitostí