Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

531 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²
Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²
Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²

Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²

Velemín, okres Litoměřice

6 950 000 Kč

15 724 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 204 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²

5. května, Teplice

7 695 000 Kč

6 995 000 Kč

60 826 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej stavebního pozemku 1231 m²Prodej stavebního pozemku 1231 m²
Prodej stavebního pozemku 1231 m²
Prodej stavebního pozemku 1231 m²

Prodej stavebního pozemku 1231 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

3 990 000 Kč

3 241 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²

Český Jiřetín 169, Český Jiřetín

5 650 000 Kč

26 157 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2081 m²Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Lišany, okres Louny

2 999 000 Kč

2 499 000 Kč

1 201 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Sokolovská cesta, Teplice

2 190 000 Kč

42 115 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²
Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²
Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²

Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²

Slatina 11, Slatina

38 800 000 Kč

31 596 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²

V Podhájí 280/7, Rumburk 1

7 990 000 Kč

13 317 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Býčkovice, okres Litoměřice

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

59 000 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²

Janáčkova 287/17, Litoměřice - Pokratice

14 300 000 Kč

89 375 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...454647...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 204 nemovitostí