Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj

510 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²

Gogolova 278/27, Trmice

7 499 000 Kč

24 997 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 203 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²

Rudé armády 124, Brandov

6 490 000 Kč

21 633 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²

Klicperova, Teplice

8 799 990 Kč

8 499 990 Kč

47 222 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Železná 168, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 950 000 Kč

1 590 000 Kč

40 769 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²

Vidovle 34, Bitozeves

4 999 000 Kč

4 499 000 Kč

30 399 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

třída T. G. Masaryka, Roudnice nad Labem

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

59 552 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Na Kopci, Litvínov

1 090 000 Kč

999 900 Kč

29 409 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Meruňková, Dolní Zálezly

1 999 000 Kč

1 899 000 Kč

59 344 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Litvínov, okres Most

3 650 000 Kč

3 150 000 Kč

2 502 Kč/m2

Realitní makléř: Nataša Herzigová
Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Realitní makléř: Nataša Herzigová

Nataša Herzigová

Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Prodej stavebního pozemku 1244 m²Prodej stavebního pozemku 1244 m²
Prodej stavebního pozemku 1244 m²
Prodej stavebního pozemku 1244 m²

Prodej stavebního pozemku 1244 m²

Březno, okres Chomutov

2 620 000 Kč

2 106 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
1...789...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 203 nemovitostí