Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Horní Valy 1318, Uherský Brod

3 900 000 Kč

2 545 000 Kč

55 326 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 359 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 313 m²Prodej stavebního pozemku 313 m²
Prodej stavebního pozemku 313 m²
Prodej stavebního pozemku 313 m²

Prodej stavebního pozemku 313 m²

Luhačovice, okres Zlín

710 000 Kč

690 000 Kč

2 204 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 490 000 Kč

2 016 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1479 m²Prodej stavebního pozemku 1479 m²
Prodej stavebního pozemku 1479 m²
Prodej stavebního pozemku 1479 m²

Prodej stavebního pozemku 1479 m²

Ludkovice, okres Zlín

2 409 000 Kč

2 300 000 Kč

1 555 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2005 m²Prodej stavebního pozemku 2005 m²
Prodej stavebního pozemku 2005 m²
Prodej stavebního pozemku 2005 m²

Prodej stavebního pozemku 2005 m²

Karolinka, okres Vsetín

2 900 000 Kč

2 600 000 Kč

1 297 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 498 m²Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²

Prodej stavebního pozemku 498 m²

Březolupy, okres Uherské Hradiště

890 000 Kč

1 787 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Rataje, okres Kroměříž

4 170 000 Kč

2 800 000 Kč

2 557 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 950 m²Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²

Prodej stavebního pozemku 950 m²

Brusné, okres Kroměříž

1 990 000 Kč

2 095 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 646 m²Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²

Prodej stavebního pozemku 646 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

990 000 Kč

850 000 Kč

1 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 471 m²Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²

Prodej stavebního pozemku 471 m²

Zlín, okres Zlín

1 990 000 Kč

4 225 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 359 nemovitostí