Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 359 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²

Na Kamenci 454, Chvalčov

3 350 000 Kč

2 600 000 Kč

26 531 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²

Lidečko, okres Vsetín

2 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

2 890 000 Kč

36 125 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Březnice, okres Zlín

1 550 000 Kč

32 292 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Rusava, okres Kroměříž

1 947 500 Kč

2 390 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Oskol, Kroměříž

2 645 000 Kč

94 464 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²

Prlov, okres Vsetín

2 190 000 Kč

27 375 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Zlín, okres Zlín

1 725 000 Kč

27 823 Kč/m2

1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 359 nemovitostí