Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 30 m²Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²

Prodej bytu 1+1 30 m²

Nad Zahradami 899, Bojkovice

2 100 000 Kč

70 000 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 359 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Palackého 172, Bojkovice

2 790 000 Kč

53 654 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

1 499 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Tovární 646, Bojkovice

2 550 000 Kč

2 450 000 Kč

72 059 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

990 000 Kč

39 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1819 m²Prodej stavebního pozemku 1819 m²
Prodej stavebního pozemku 1819 m²
Prodej stavebního pozemku 1819 m²

Prodej stavebního pozemku 1819 m²

Tlumačov, okres Zlín

2 273 750 Kč

1 250 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²

Díly 291, Prusinovice

1 990 000 Kč

1 850 000 Kč

21 765 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 2010 m²Prodej stavebního pozemku 2010 m²
Prodej stavebního pozemku 2010 m²
Prodej stavebního pozemku 2010 m²

Prodej stavebního pozemku 2010 m²

Kelč, okres Vsetín

900 000 Kč

448 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 668 m²Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²

Prodej stavebního pozemku 668 m²

Tichov, okres Zlín

668 000 Kč

1 000 Kč/m2

1...5678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 359 nemovitostí