Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 171 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²

Prlov, okres Vsetín

2 190 000 Kč

27 375 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality
Prodej bytu 1+1 30 m²Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²

Prodej bytu 1+1 30 m²

Nad Zahradami 899, Bojkovice

2 100 000 Kč

70 000 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Palackého 172, Bojkovice

2 790 000 Kč

53 654 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Tovární 646, Bojkovice

2 550 000 Kč

2 450 000 Kč

72 059 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1819 m²Prodej stavebního pozemku 1819 m²
Prodej stavebního pozemku 1819 m²
Prodej stavebního pozemku 1819 m²

Prodej stavebního pozemku 1819 m²

Tlumačov, okres Zlín

2 273 750 Kč

1 250 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Velké náměstí 115/1, Kroměříž

2 080 000 Kč

5 926 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1469 m²Prodej stavebního pozemku 1469 m²
Prodej stavebního pozemku 1469 m²
Prodej stavebního pozemku 1469 m²

Prodej stavebního pozemku 1469 m²

Krhová, okres Vsetín

2 849 000 Kč

1 939 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 468 m²Prodej stavebního pozemku 468 m²
Prodej stavebního pozemku 468 m²
Prodej stavebního pozemku 468 m²

Prodej stavebního pozemku 468 m²

Březnice, okres Zlín

2 290 000 Kč

4 893 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 923 m²Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²

Prodej stavebního pozemku 923 m²

Březůvky, okres Zlín

2 180 000 Kč

2 362 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 171 nemovitostí