Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

332 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Žlutava 361, Žlutava

26 500 000 Kč

94 982 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Velké Karlovice 952, Velké Karlovice

5 190 000 Kč

79 846 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Všemina 191, Všemina

8 350 000 Kč

32 364 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Pitín 62, Pitín

1 770 000 Kč

10 926 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

Masarykova, Valašské Meziříčí

4 000 000 Kč

3 950 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1404 m²Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Újezdec, okres Uherské Hradiště

2 390 000 Kč

1 702 Kč/m2

Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²
Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²
Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²

Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²

Bystřička 250, Bystřička

8 000 000 Kč

6 154 Kč/m2

Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

6 790 000 Kč

75 444 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Družstevní, Zlín

3 790 000 Kč

114 848 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 424 m²Prodej domu 134 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 424 m²

Na Zelničkách 804, Kunovice

Neveřejná cena

1...91011...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí