Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

329 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 134 m², pozemek 424 m²Prodej domu 134 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 424 m²

Na Zelničkách 804, Kunovice

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 293 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²
Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²
Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²

Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²

Stupava 87, Stupava

11 000 000 Kč

40 293 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 1842 m²Prodej domu 240 m², pozemek 1842 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 1842 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 1842 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 1842 m²

Nepřejov 833, Vsetín

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nádražní, Chropyně

1 900 000 Kč

1 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1651 m²Prodej stavebního pozemku 1651 m²
Prodej stavebního pozemku 1651 m²
Prodej stavebního pozemku 1651 m²

Prodej stavebního pozemku 1651 m²

Nádražní, Chropyně

2 455 037 Kč

1 487 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Zlín, okres Zlín

1 750 000 Kč

1 470 000 Kč

32 667 Kč/m2

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Amerika, Vsetín

1 490 000 Kč

1 400 000 Kč

3 922 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Hradská 82, Lukov

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Bratří Hlaviců 145, Vsetín

2 990 000 Kč

2 890 000 Kč

67 209 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Polní, Dolní Němčí

6 690 000 Kč

68 265 Kč/m2

1...101112...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 293 nemovitostí