Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

328 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 301 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²

Na Kamenci 454, Chvalčov

3 350 000 Kč

2 600 000 Kč

26 531 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²

Lidečko, okres Vsetín

2 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

2 890 000 Kč

36 125 Kč/m2

Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Branky, okres Vsetín

7 490 000 Kč

29 488 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Sídliště, Nivnice

4 150 000 Kč

56 849 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Březnice, okres Zlín

1 550 000 Kč

32 292 Kč/m2

Prodej domu 151 m²Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²

Prodej domu 151 m²

Kotojedská, Kroměříž

11 990 000 Kč

79 404 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Rusava, okres Kroměříž

1 947 500 Kč

2 390 Kč/m2

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Horní Lhota, okres Zlín

10 550 000 Kč

148 592 Kč/m2

1...181920...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 301 nemovitostí