Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

328 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Oskol, Kroměříž

2 645 000 Kč

94 464 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 300 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²

Prlov, okres Vsetín

2 190 000 Kč

27 375 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

třída Svobody 901, Zlín - Malenovice

4 490 000 Kč

88 039 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Zlín, okres Zlín

7 999 000 Kč

44 439 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²

Pašovice, okres Uherské Hradiště

5 490 000 Kč

28 895 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Nad Točnou 1304, Zubří

12 490 000 Kč

86 736 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 590 000 Kč

86 604 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Malá Bystřice, okres Vsetín

4 973 000 Kč

38 254 Kč/m2

Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²

Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²

Malá Bystřice, okres Vsetín

4 973 000 Kč

38 254 Kč/m2

1...192021...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 300 nemovitostí