Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

328 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Osvoboditelů, Zlín

5 490 000 Kč

5 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²

Bílovice, okres Uherské Hradiště

6 190 000 Kč

36 412 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Záhorovice 159, Záhorovice

2 950 000 Kč

2 750 000 Kč

29 570 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 581 m²Prodej domu 210 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 581 m²

Polní II 531, Zlín - Malenovice

6 899 000 Kč

32 852 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 200 m²Prodej domu 115 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 200 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 200 m²

Luhačovice, okres Zlín

Neveřejná cena

Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²

Holešov, okres Kroměříž

6 300 000 Kč

30 583 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště

3 890 000 Kč

65 932 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

3 999 999 Kč

29 197 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Obeciny II, Zlín

5 790 000 Kč

80 417 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
1...212223...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí