Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

327 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Přílucká 4121, Zlín - Příluky

5 650 000 Kč

62 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 295 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 615 m², pozemek 2660 m²Prodej domu 615 m², pozemek 2660 m²
Prodej domu 615 m², pozemek 2660 m²
Prodej domu 615 m², pozemek 2660 m²

Prodej domu 615 m², pozemek 2660 m²

Vítová 110, Fryšták

Neveřejná cena

Prodej domu 95 m², pozemek 355 m²Prodej domu 95 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 355 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 355 m²

Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště

5 200 000 Kč

54 737 Kč/m2

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Zlín, okres Zlín

1 725 000 Kč

27 823 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Fryšták, okres Zlín

6 690 000 Kč

117 368 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²

Žeranovice 251, Žeranovice

10 900 000 Kč

43 600 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej chaty 45 m², pozemek 159 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 159 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 159 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 159 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 159 m²

Janišov ev. č. 130, Vsetín - Rokytnice

Neveřejná cena

Prodej bytu 1+1 30 m²Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²
Prodej bytu 1+1 30 m²

Prodej bytu 1+1 30 m²

Nad Zahradami 899, Bojkovice

2 100 000 Kč

70 000 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Slušovice, okres Zlín

8 888 000 Kč

103 349 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Osvoboditelů, Zlín

5 490 000 Kč

5 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

1...202122...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 295 nemovitostí