Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

329 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Nádražní 1414, Otrokovice

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 294 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

U Svatých, Ostrožská Nová Ves

6 790 000 Kč

83 827 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²

Růžďka 203, Růžďka

5 900 000 Kč

5 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Zálešná II 7229, Zlín

4 950 000 Kč

159 677 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1819 m²Prodej stavebního pozemku 1819 m²
Prodej stavebního pozemku 1819 m²
Prodej stavebního pozemku 1819 m²

Prodej stavebního pozemku 1819 m²

Tlumačov, okres Zlín

2 273 750 Kč

1 250 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Sklářská 193, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

3 800 000 Kč

73 077 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²

Jestřabí, okres Zlín

4 800 000 Kč

24 000 Kč/m2

Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²

Mysločovice, okres Zlín

5 900 000 Kč

4 900 000 Kč

26 486 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Zálešná II, Zlín

6 290 000 Kč

5 690 000 Kč

113 800 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 813 m²Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²

Prodej stavebního pozemku 813 m²

Hvozdenská 10, Zlín

4 499 000 Kč

5 534 Kč/m2

1...232425...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 294 nemovitostí