Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

329 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Nezdenice 160, Nezdenice

3 540 000 Kč

72 245 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 293 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 668 m²Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²

Prodej stavebního pozemku 668 m²

Tichov, okres Zlín

668 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²

Lhotsko, okres Zlín

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 117 m²Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²

Prodej bytu 3+kk 117 m²

Masarykova, Luhačovice

13 950 000 Kč

119 231 Kč/m2

Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Velké náměstí 115/1, Kroměříž

2 080 000 Kč

5 926 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1183 m²Prodej stavebního pozemku 1183 m²
Prodej stavebního pozemku 1183 m²
Prodej stavebního pozemku 1183 m²

Prodej stavebního pozemku 1183 m²

Kunovice, okres Uherské Hradiště

3 490 000 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Jablůnka, okres Vsetín

4 811 840 Kč

80 197 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Jablůnka 708, Jablůnka

3 690 000 Kč

85 814 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 207 m²

Horní Němčí, okres Uherské Hradiště

2 600 000 Kč

1 990 000 Kč

39 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1200 m²Prodej stavebního pozemku 1200 m²
Prodej stavebního pozemku 1200 m²
Prodej stavebního pozemku 1200 m²

Prodej stavebního pozemku 1200 m²

Zlín, okres Zlín

Neveřejná cena

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
1...242526...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 293 nemovitostí