Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

332 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Padělky II, Zlín

5 199 000 Kč

5 099 000 Kč

67 987 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 89 m²Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²

Prodej bytu 4+1 89 m²

Česká 4752, Zlín

6 390 000 Kč

6 290 000 Kč

70 674 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Nádražní, Morkovice-Slížany

8 890 000 Kč

38 319 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1030 m²Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Lhotsko, okres Zlín

1 890 000 Kč

1 650 000 Kč

1 602 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via
Prodej bytu 2+kk 77 m²Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²

Prodej bytu 2+kk 77 m²

Zatloukalova 1144, Luhačovice

13 900 000 Kč

12 750 000 Kč

165 584 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Čtvrť 1. máje 724, Bojkovice

4 499 990 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej stavebního pozemku 1488 m²Prodej stavebního pozemku 1488 m²
Prodej stavebního pozemku 1488 m²
Prodej stavebního pozemku 1488 m²

Prodej stavebního pozemku 1488 m²

Zlín, okres Zlín

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 94 m²Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²

Prodej bytu 3+kk 94 m²

Voženílkova, Zlín

10 579 000 Kč

8 499 000 Kč

90 415 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 4+1 95 m²Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²

Prodej bytu 4+1 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
1...456...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí