Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

332 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 700 m²Prodej stavebního pozemku 700 m²
Prodej stavebního pozemku 700 m²
Prodej stavebního pozemku 700 m²

Prodej stavebního pozemku 700 m²

Vážany, okres Uherské Hradiště

1 990 000 Kč

1 490 000 Kč

2 129 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 297 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Újezd, okres Zlín

4 560 000 Kč

3 650 000 Kč

16 820 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Zašová 96, Zašová

6 390 000 Kč

5 700 000 Kč

28 500 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 454 m²Prodej stavebního pozemku 454 m²
Prodej stavebního pozemku 454 m²
Prodej stavebního pozemku 454 m²

Prodej stavebního pozemku 454 m²

Sazovice, okres Zlín

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

7 819 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 1356 m²Prodej stavebního pozemku 1356 m²
Prodej stavebního pozemku 1356 m²
Prodej stavebního pozemku 1356 m²

Prodej stavebního pozemku 1356 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

3 239 560 Kč

2 850 000 Kč

2 102 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²

Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²

Valašská Polanka 286, Valašská Polanka

5 499 000 Kč

27 223 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej stavebního pozemku 1833 m²Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²
Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Prodej stavebního pozemku 1833 m²

Paseky 681, Želechovice nad Dřevnicí

6 814 600 Kč

6 290 400 Kč

3 432 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 3688 m²Prodej stavebního pozemku 3688 m²
Prodej stavebního pozemku 3688 m²
Prodej stavebního pozemku 3688 m²

Prodej stavebního pozemku 3688 m²

Paseky 31, Želechovice nad Dřevnicí

12 653 528 Kč

3 431 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

690, Velké Karlovice

5 100 000 Kč

4 800 000 Kč

82 759 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Mikulůvka, okres Vsetín

6 500 000 Kč

3 900 000 Kč

1 300 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...567...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 297 nemovitostí