Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Zlínský kraj

332 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 6505 m²Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Slopné, okres Zlín

3 650 000 Kč

561 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Luhačovice, okres Zlín

12 750 000 Kč

63 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Zatloukalova, Luhačovice

12 890 000 Kč

151 647 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Sehradice, okres Zlín

4 900 000 Kč

4 750 000 Kč

23 750 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²

Antonína Slavíčka, Luhačovice

13 000 000 Kč

52 000 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Úprkova, Luhačovice

7 500 000 Kč

7 200 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1300 m²Prodej stavebního pozemku 1300 m²
Prodej stavebního pozemku 1300 m²
Prodej stavebního pozemku 1300 m²

Prodej stavebního pozemku 1300 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

6 110 000 Kč

4 700 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Školní, Otrokovice

2 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2143 m²Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Zlechov, okres Uherské Hradiště

1 800 000 Kč

840 Kč/m2

1...789...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 296 nemovitostí